ART / Lithographs / Giclée 14088017
nr 1408 8017
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Jan Rufelt (b. 1956), Sweden. "Roman". Signed, numbered 16/50, unframed, 45x60 cm,
Gicléetryck, "Roman". Signerad, numrerad 16/50, oramat löst blad, 45x60 cm
Jan Rufelt, Swedish painter born 1956.
SEK 300
Monday July 19 2021
at 18:03:05
16/7 13:38:48